Jury

JURY DZIECI – Filmy pełnometrażowe
Stefania Bylka-Kanecka

Właśnie zaczęła czwartą klasę. Lubi gotować, strzelać z łuku. Lubi też historię, szczególnie interesuje ją okres średniowiecza. Lubi słuchać wszystkiego: audiobooków, audycji radiowych, historii, ludzi, dźwięków i muzyki.

...
Patryk Olejniczak

Skończył 4 klasę sportową z czerwonym paskiem. Trenuje siatkówkę. Wielki fan motoryzacji. W wolnej chwili lubi pograć na komputerze. Bardzo lubi również oglądać różnego rodzaju filmy, głównie rysunkowe.

...
Maja Chojnacka

Jej największą pasją jest jazda konna. W wolnym czasie słucha muzyki, zwłaszcza popu i k-popu, czyta książki, jeździ na rolkach i biega. Uwielbia również oglądać filmy.

...
Zuzanna Matysiak

W wolnym czasie najbardziej lubi pływać, grać w badmintona, pisać wiersze, spędzać czas ze zwierzętami oraz z koleżankami i kolegami na dworze. Oprócz tego często chodzi do poznańskich kin i teatrów.

...
Marcin Skrobała

Uwielbia tworzyć własne filmy. Latem uczestniczył w obozie filmowym, a w roku szkolnym bierze udział w zajęciach z animacji. Jego ulubione serie filmów to „Minionki”, „Jaś Fasola” i „Harry Potter”.

...
Milena Lis

Bardzo lubi rysować grafiki, tworzyć plakaty i kolaże. Lubi oglądać filmy w domu i kinie, czytać książki i grać na ukulele. Interesuje się produkcją filmów – nagrywa je i montuje.

...
Ewa Kromuszczyńska

Uczennica Poznańskiej Szkoły Chóralnej. Dużo śpiewa, ale wolny czas lubi spędzać przed ekranami i czytając. Chętnie ogląda ekranizacje książek – szuka różnic i podobieństw. Preferuje kino aktorskie.

...
Barbara Przybylska

Filmy i książki pokochała, będąc już maluchem. Uwielbia stare polskie klasyki, takie jak „Rękopis znaleziony w Saragossie” czy „Lalka”. Jest wielką fanką „Nieustraszonych pogromców wampirów”.

...
Agnieszka Kuzdra

Bardzo lubi rysować, konstruować rzeczy, projektować i szyć ubrania dla swoich lalek. Świetnie czuje się na zajęciach teatralnych. Pasjonuje się Harrym Potterem i wszystkim, co z nim związane.

...
JURY DZIECI – Filmy krótkometrażowe
Wojciech Borucki

Trenuje piłkę nożną, lubi też sporty wodne, np. wakeboard i skimboard. W wolnych chwilach gra w gry komputerowe, układa klocki Lego, skacze na trampolinie.

...
Weronika Kuzdra

Uczennica 8. klasy. Jej pasje to: taniec współczesny, jazda na rolkach i nauka języka hiszpańskiego. Lubi czytać i bić własne rekordy w układaniu kostki Rubika. Kocha zwierzęta.

...
Michalina Grześkiewicz

Uwielbia czytać, oglądać filmy, ale jej największą pasją jest taniec. W przyszłości chciałaby zostać dziennikarką, interesuje się tym, co się wokół niej dzieje. Lubi podróżować.

...
Stanisław Brożyński

Uczeń 5. klasy Szkoły Podstawowej nr 33 w Poznaniu. Jego pasją jest konstruowanie z klocków Lego. Uwielbia grać w „Minecraft” i w wyścigi samochodowe. Uczy się grać na perkusji.

...
Jagna Przybylska

Ma 10 lat i jest fanką festiwalu Ale Kino! Chodzi do szkoły muzycznej i uczy się gry na wiolonczeli. Lubi czytać książki i komiksy. Chciałaby zostać aktorką. Należy do szkolnego kółka teatralnego.

...
Małgorzata Jakubowska

Uwielbia oglądać filmy i opiekować się zwierzętami – ma 3 psy, kota, chomika i kury. Razem z bratem pomaga też tacie przy pszczołach. W wolnym czasie dużo rysuje.

...
Maria Bulińska

Mieszka w Murowanej Goślinie i jest uczennicą 5 klasy muzycznej. Jej pasją jest rysowanie. Uwielbia też czytać, spotykać się z przyjaciółmi i słuchać muzyki.

...
Łucja Wiatr

Pochodzi z rodziny filmożerców. Od ukończenia 5 lat uczestniczyła jako widzka w każdej edycji Ale Kino! Harcerka, wolontariuszka i miłośniczka koni. Społeczniczka i podróżniczka.

...
Hanna Leśnik

Mieszka w Zbąszyniu i jest uczennicą 8 klasy Szkoły Podstawowej im. A. Fiedlera. W wolnym czasie gra na skrzypcach w kapeli ludowej, kultywując tradycje Regionu Kozła.

...
Helena Witkowska

Uczennica Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek UR w Poznaniu. Bardzo lubi muzykę i nagrywanie filmów. Brała udział w warsztatach tworzenia filmów animowanych „Animator Jutra”.

...