Detektyw Bruno

Detektyw Bruno

od 8 lat
Polska
2022
104’

polski, audiodeskrypcja

Seanse
06.10 09:30 W kinie Multikino sala 6

Czego może się nauczyć rozpieszczony gwiazdor od swojego małoletniego fana? Na przykład tego, że dopiero wtedy jesteś prawdziwy, gdy ktoś w ciebie uwierzy.

Ta przygodowa i romantyczna komedia familijna opowiada o chłopcu, który wciąga ulubionego gwiazdora filmowego do wspólnego poszukiwania skarbu. Dla każdego z nich owym skarbem okaże się coś zupełnie innego – dla małego Oskara to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej, niż myśli.

„Detektyw Bruno” to mądra rozrywka dla widzów w każdym wieku.

Uwaga: seansowi 6.10. towarzyszyć będzie audiodeskrypcja.

treści wrażliwe: brak rodziców

REZERWACJA BILETÓW DLA GRUP: http://2022.alekino.com/formularz-rezerwacji/

KONKURS

Magdalena Nieć i Mariusz Palej

Magdalena Nieć
Reżyserka, scenarzystka i aktorka, absolwentka krakowskiej PWST. Stypendystka École nationale supérieure des arts de la marionnette we Francji. Jej debiutem scenariopisarskim był film dla dzieci „Za niebieskimi drzwiami“, przy którym pełniła również funkcję drugiego reżysera, odpowiedzialnego za pracę z dziećmi. Za scenariusz do drugiego filmu pełnometrażowego „Czarny młyn” otrzymała indywidualną nagrodę na MFF dla Dzieci w Moskwie.

Mariusz Palej
Absolwent Studium Fotografii w Warszawie i Szkoły Filmowej w Łodzi. Reżyser i operator. Twórca filmów dokumentalnych, wideoklipów i seriali telewizyjnych, od kilku lat z powodzeniem realizuje filmy dla dzieci. Jego reżyserski debiut „Za niebieskimi drzwiami” zdobył liczne międzynarodowe nagrody za najlepszy debiut i dla najlepszego filmu. Drugi jego film, „Czarny młyn”, również nagrodzono m.in. na festiwalach Schlingel i w San Diego.

Trailer

Biblioteka dydaktyczna