Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

od 5 lat
Polska
2022
70’

polski

Seanse
01.10 12:00 (90’) W kinie Kino Pałacowe

Dorastający Miś w dniu swoich urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, co nie spotyka się z aprobatą lubiącego jaskiniowe pielesze i długie, spokojne drzemki Tatusia. Aby spełnić swoje marzenie, Miś będzie musiał nie tylko przekonać Tatusia, że wędrówka przez las ku Złotej Krainie może być przyjemna, ale także udowodnić, iż jest wystarczająco dorosły, by ruszyć ku nieznanej przygodzie. Zagadkowe wskazówki przekazane bohaterom przez pszczoły wiodą Misie na skraj lasu, gdzie po raz pierwszy skonfrontują się z największą zagadką – tajemniczym i nieodgadnionym światem ludzi.

Otwarcie festiwalu

W sobotnie południe 1 października zapraszamy do Kina Pałacowego CK Zamek na Platynowe Otwarcie Ale Kino! Wręczymy Platynowe Koziołki Studiu Animoon i zaraz potem spotkamy się z dorastającym Misiem, który w dniu swoich urodzin chce przeżyć swoją pierwszą, wielką przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy.

REZERWACJA BILETÓW DLA GRUP: http://2022.alekino.com/formularz-rezerwacji/

Panorama dzieci / Platynowe Koziołki

Anna Błaszczyk

Scenarzystka i reżyserka animacji, ilustratorka. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi. Debiutowała filmem „Caracas” (2006). Autorka wideoklipu Kory & 5th Element „Szare miraże”, nominowanego do nagrody Yach. Reżyserka edukacyjnych serii animowanych (m.in. „Moni i Uszko”, „Baranek Loco”). Wybrane nagrody: wyróżnienie za artyzm i reżyserię debiutu filmowego na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych BIMINI w Rydze, nagroda za najlepszy debiut na Balcanima Film Festival w Belgradzie, wyróżnienie jury na FilmFest w Dreźnie czy O!PLA – I Nagroda Złoty Tobołek Koziołka Matołka w kategorii wideoklip.